10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
22
23
So
24
Ne
25
Po
26
Út
27
St
28
Čt
29
30
So
1
Ne
Prosinec 2019
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Leden 2020
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
31
1
So
Únor 2020
2
Ne
3
Po
4
Út
5
St
6
Čt
7
8
So
9
Ne
10
Po
11
Út
12
St
13
Čt
14
15
So
16
Ne
17
Po
Při zobrazení více dnů v kalendáři, se můžete pohybovat zleva doprava a obráceně
Pondělí
18.11.2019
Úterý
19.11.2019
Středa
20.11.2019
Čtvrtek
21.11.2019
Pátek
22.11.2019
Sobota
23.11.2019
Neděle
24.11.2019
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
09:00 - 09:45
Play and learn (děti od 1 roku s rodiči)
10:00 - 10:45
Tvoření děti od 1 roku
Petra Owczarzy
16:00 - 18:00
Tvoření děti od 5 let
Petra Owczarzy
18:30 - 19:30
Jóga Clinic
Na lekci jógy si prosím berte vždy ručník. 😉
Nikola Vránová
16:00 - 16:55
Capoira děti
Grzegorz Damski
17:00 - 17:55
Jóga dle ročního období
Irena Damska
18:00 - 18:55
Relax jóga
Barbora Kozelská
19:00 - 19:55
Capoeira
Capoeira pro dospěle
Grzegorz Damski
17:00 - 17:55
Moderní skaut (13-26let)
Grzegorz Damski
18:00 - 18:55
Funkční trénink
Grzegorz Damski
17:00 - 18:00
Jóga Clinic
Je potřeba si vždy vzít ručník.
Nikola Vránová
17:30 - 18:25
Vinyása jóga
Grażyna Wilk
09:00 - 09:45
Cvičení pro děti - chodící II. (2-3 roky)
Petra Owczarzy
5 / 15
10:00 - 10:45
Cvičení pro děti - chodící I. (1-2 roky)
Petra Owczarzy
6 / 15
11:00 - 11:45
Cvičení pro děti - plazící/lezoucí (9-15 měsíců)
Petra Owczarzy
2 / 15
12:00 - 12:30
Cvičení pro děti - miminka (3-9 měsíců)
Petra Owczarzy
1 / 10
12:30 - 13:00
Cvičení pro děti - miminka (0-3 měsíců)
Petra Owczarzy
0 / 10
15:00 - 15:55
Moderní skaut (6-12let)
Grzegorz Damski
0 / 0
16:00 - 16:55
Capoira děti
Grzegorz Damski
4 / 15
17:00 - 17:55
Jóga pro těhotné
Grażyna Wilk
4 / 7
18:00 - 18:55
Capoeira
Grzegorz Damski
4 / 15
19:00 - 20:30
Kundalíni jóga
0 / 20
09:30 - 12:30
Hernička pro maminky s kávou
0 / 10
15:30 - 16:00
Jóga děti a rodiče (3-6 let)
Petra Owczarzy
0 / 25
17:00 - 17:55
Čakra Jóga
Irena Damska
16 / 20
09:00 - 10:00
Montessori dílnička
0 / 9
18:00 - 19:20
Vinyása jóga s muzikorelaxací
Grażyna Wilk
2 / 20
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace